دکتر بهزاد معظمی

متخصص گوش، حلق و بینی


قرص ضد چروك هم به بازار آمد

ديگر نيازي به كرمهاي ضد چروك نيست!
قرص ضد چروك هم به بازار آمد
محققان ادعا كردهاند كه از اين پس براي از بين بردن چين و چروكهاي پوست نيازي به استفاده از كرمهاي مختلف ضد چروك نخواهيد داشت بلكه تنها با يك قرص ميتوانيد به مقصود خود دست پيدا كنيد.
به گزارش سرويس بهداشت و درمان ايسنا، يكي از بزرگترين شركتهاي توليد كننده لوازم آزايشي در جهان با همكاري يكي از بزرگترين توليد كنندههاي محصولات شيريني و شكلات موفق به توليد يك قرص پوشيده از قند شده است كه به ميزان قابل توجهي روند پير شدن پوست را كند ميكند.
اين قرص شيرين ضد چروك توليد نستل و اورئال است كه در آن از تركيبي استفاده شده كه در گوجه فرنگي يافت ميشود و توليد مجدد سلولهاي جديد پوستي را افزايش و بهبود ميدهد و نيز از آسيب سلولهاي پوستي پيرتر جلوگيري ميكند.
روزنامه ساندي تايمز در اين باره نوشت: محصول جديد موسوم به «اينئووفرميت» حاصل دانش تغذيه و پوست شناسي است كه هم اكنون در بخشهايي از اروپا و آمريكاي جنوبي موجود و در دسترس است.
رييس اين تحقيق خاطرنشان كرد: محصول جديد، كارايي مطلوبي دارد و ما هم اكنون در تلاش براي ارتقاي آن هستيم. دانشمندان اين قرص را بر اساس ليكوپن كه رنگدانه قرمز كاروتن در گوجه فرنگي است، توليد كردهاند.


نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیوب سایت جدید دکتر معظمی