دکتر بهزاد معظمی

متخصص گوش، حلق و بینی


فیلم انیمیشن از جراحی بی

Important facts before your rhinoplasty ope

فهرست روزنامه های ایران

جهت تغذیه سالم

چگونه صدای خود را سالم نگ

آخرین اخبار از لیزر و دست

تازه های پزشکی از طریق مج

لینک های آموزش در بیماری

توجه .....نکات مهم

جراحی پلاستیک بینی

قرص ضد چروك هم به بازار آمد

ديگر نيازي به كرمهاي ضد چروك نيست!
قرص ضد چروك هم به بازار آمد
محققان ادعا كردهاند كه از اين پس براي از بين بردن چين و چروكهاي پوست نيازي به استفاده از كرمهاي مختلف ضد چروك نخواهيد داشت بلكه تنها با يك قرص ميتوانيد به مقصود خود دست پيدا كنيد.
به گزارش سرويس بهداشت و درمان ايسنا، يكي از بزرگترين شركتهاي توليد كننده لوازم آزايشي در جهان با همكاري يكي از بزرگترين توليد كنندههاي محصولات شيريني و شكلات موفق به توليد يك قرص پوشيده از قند شده است كه به ميزان قابل توجهي روند پير شدن پوست را كند ميكند.
اين قرص شيرين ضد چروك توليد نستل و اورئال است كه در آن از تركيبي استفاده شده كه در گوجه فرنگي يافت ميشود و توليد مجدد سلولهاي جديد پوستي را افزايش و بهبود ميدهد و نيز از آسيب سلولهاي پوستي پيرتر جلوگيري ميكند.
روزنامه ساندي تايمز در اين باره نوشت: محصول جديد موسوم به «اينئووفرميت» حاصل دانش تغذيه و پوست شناسي است كه هم اكنون در بخشهايي از اروپا و آمريكاي جنوبي موجود و در دسترس است.
رييس اين تحقيق خاطرنشان كرد: محصول جديد، كارايي مطلوبي دارد و ما هم اكنون در تلاش براي ارتقاي آن هستيم. دانشمندان اين قرص را بر اساس ليكوپن كه رنگدانه قرمز كاروتن در گوجه فرنگي است، توليد كردهاند.


نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
گالری تصاوئرصفحه اصلیتماس و تعین وقت جهت دکتر توجه...توجه.c.v دکتر بهزاد معظمیعوارض جراحی رینو پلاستیبهترین سن برای جراحی زیبكوچك كردن بيش از اندازه بروش‌های درمان خانگی گلوسوالات پزشکیدستگاه کوچک‌کننده بيني (سينوزيت ( سينوزيت حادآقای دکتر با ترشحات پشت حپیامهای کاربرانdrugدرمان سرگیجه وضعیتی به ر» رفع چین و چروک-بوتوكسانیمیشندستگاه کوچک‌کننده بيني Important facts to consider before your rhinاکسیر زیبایی رسید!دستگاههاي کوچک کننده بينtinitus وزوز گوشاز میان بردن چربی صورت (غاصرار به كوچك كردن بينى خآنفلوانزای خوکیسایتهای دیگرقرص ضد چروك هم به بازار آسه توصیه سلامتی برای شمالیزر وارتباط آن با جراحی با کبودی و تیرگی اطراف چشمحققان مي‌گويند جراحي‌تلفن همراه موجب تومور مغclipsمرگ میر و هشدار در مورد عمشکلات ناشی از بوی بد دهمشکلات ناشی از بوی بد دهتجويز آنتي‌بيوتيك براي چطور خون‌دماغ‌ را بند بجراحي بيني براي درمان ميبیماریهای گوش و حلق و بینوزوز گوش و عوامل مسبب آن جراحی پلاستیک اعتماد به تغذیه سالمپوليپ‌ بيني‌جراحی پلاستیک بینیشکستگهای بینیپیش گیری و درمان آفت دهاندرمان مشکلات ناشی از بویپوستمقالهمدارک دکتر معظمی